KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 14855017
nr 1485 5017
Teckning
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1700-tal, vilande pilgrim, svart/Röd krita. Bildmått: 29x18,5, yttermått inklusive ram: 46x36 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 29 augusti 2022
kl 20:10:17
1.200 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr